top of page

Bordo Pasaportumla Barcelona Projesine Katıldım.Herkese kocaman selamlar! Ben Betül. 29 Ocak - 8 Şubat tarihleri arasında İspanya'nın Barselona şehrinde gerçekleşen "Eat Your Waste" adlı erasmus+ eğitim kursu projesine katılım sağladım. 9 farklı ülkeden gelen 18 katılımcıyla beraber hayatımın en güzel deneyimlerini yaşadım. Birbirinden güzel arkadaşlıklar edinirken aynı zamanda dilimi geliştirme imkanı elde ettim. Tüm bunların yanında proje konusu olan atıklarla alakalı bir çok şey öğrendim. Kompost yapımına şahit oldum ve dry tuvalet inşa ettim. Takım çalışması halinde çeşitli ve keyifli aktivitelere dahil oldum. Katalanların calçotada bayramına katıldım ve yöresel yemeklerini tattım.


Bordo pasaportlu bir genç olarak bu projeye katılmak benim için çok kıymetliydi. Vize sürecimde ve biletlendirme sürecinde bana her anlamda destek olan Cosmos Gençlik Derneğine bana bu şansı tanıdıkları için minnettarım. Bir projeyle 3 ülke gezme şansı elde ettim. İspanya, italya ve Vatikan'ı ziyaret ettim. Yaşadığım en güzel seyahatlerden bir tanesiydi. Edindiğim deneyimlerle farklı bir Betül olarak döndüm.

Tüm emekleri için Cosmos ekibine içten bir teşekkür borçluyum. Emeklerinize sağlık çok teşekkür ederim ❤️70 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page